VI Zlot AFS 2017

„Fotograf Ślubny szczególnym dobrem narodu”
to stwierdzenie przyświecało podczas VI Zlotu Fotografów Ślubnych, który odbył się w listopadzie 2017 roku. Jest nas coraz więcej, przekroczyliśmy liczbę 100 osób ?, które wspólnie szkoliły się i bawiły przez 4 dni. Kto z Was nie był na naszym zlocie nie jest w stanie poczuć tego klimatu, serdeczności, pomocy, emocji, uśmiechów, które towarzyszą za każdym razem kiedy się spotykamy. No nie jestem Wam w stanie Wam tego opisać.
To trzeba naprawdę poczuć.!!! Tyyyyle się działo.!

Akademia Fotografii Ślubnej ZLOT

To była dla mnie ogromna przyjemność mogąc kolejny raz zorganizować takie wydarzenie, w takim klimacie i z takimi wspaniałymi ludźmi jakimi Wszyscy jesteście. Bez Was Wszystkich to by się nie udało. Dziękuję za to, że byliście, za tańce, rozmowy do rana, śniadania, leżenie na podłodze, emocje wypisane na rękach, nieprzespane noce i wielką dawkę pozytywnej energii dla Wszystkich. Dziękuję, że mogłem (że mogliśmy) to dla Was zrobić. ?

Nie chcę porównywać, ale tak sobie myślę, że ten nasz VI Zlot był dla mnie osobiście najlepszym zlotem ze wszystkich do tej pory. Miałem w sobie tyle wspomnień, przemyśleń, emocji, uśmiechu i magii, którą czułem wszem i wobec, że nie raz się wzruszyłem. Nawet teraz to pisząc łzy cisną się do oczu. Daliście mi tyle siły, że wystarczy na pewno do kolejnego naszego spotkania, a wierzcie mi tego najbardziej potrzebowałem. Dla takich chwil warto żyć.

————————

Poniżej trailer,

Wybaczcie daje niedosyt, a przecież tyle się działo. 🙂

Zlot od początku do końca był w klimacie PRL, ale o tym opowiemy Wam na zdjęciach, które już wkrótce ?

Organizacja takiego wydarzenia to wiele dni przygotowań, rozmów, maili, telefonów i wielu innych rzeczy. Dlatego też chciałem podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się nawet w najdrobniejszej kwestii, aby to nasze spotkanie wyglądało właśnie tak jak wyglądało.

Dziękuję Adam Ludwik z fotozakupy.pl i Piotr Zwarycz za nieocenioną pomoc i przygotowania od a do z, super, że mogę na Was liczyć. Dziękuję też Izabela Tobór za wszystkie techniczne aspekty i pakowanie paczek dla uczestników do późnego wieczoru. ? Hanna Szymczak i Magdalena Kafarska + ekipa za przygotowanie Sali na imprezę w klimacie prl, pyszny tort i kilka innych rzeczy. Nie mogę nie wspomnieć naszego przyjaciela Grzegorz Namielski, który przygotował przepiękne grafiki na koszulki, identyfikatory itd. Nowy narybek zlotowy przywitany został przez Marcin Lachnik i Tomasz Jurewicz, Super to zrobiliście chłopaki.!

Marzena Hans, Adam Jędrysik aJem – Dzięki za super zdjęcia i film, mam nadzieję, że nie czuliście się jak w pracy ?

 

Jak zwykle była część dyskusyjna, wykładowa i prezentacyjna.

Na początku dziękuję naszym zlotowym ludzikom, za przeprowadzenie dyskusji i wykładów na różne tematy, które były bardzo rozwijające i inspirujące, a dotyczyły nie tylko stricte fotograficznych tematów. Anna Jarecka, Ewa Miketa, Piotr Zwarycz, Sławomir Panek, Kamil Głowacki, myślę, że zostaniemy przy tej formule, aby uczestnicy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem mogli zrobić to przed Wami.

Dziękuję również naszym gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Kasia Brońska-Popiel i Jakub Popiel z Malachite Meadow, Andrzej Fryda i Michał Smagor z MS VIDEO STUDIO, Tomasz Lazar, The Snap Shots Marcin Konktraktewicz, Marcin Kałuża.

 

Dziękuję też fundatorom nagród. Firmom które przyczyniły się do tego, aby zlot wyglądał właśnie w taki sposób. Zalamo, Rebel East, Canon, Najlepszefoto, Ricoh, Cactus, Fujifilm, Delicious Presets, Niezłe aparaty, Crystal Albums, Hahnel, Fotozakupy.pl, Rotolight, Peak Design, Benq, Rogue, X-Rite, Didshop.pl, Sirui, Strapophilia, Camerabits.

To dzięki nim mogliśmy zorganizować dla Was konkursy i licytacje.

Idąc już w ten temat na poprzednim zlocie Marcin Lachnik i Edyta Sorensen zapoczątkowali wspaniałą tradycję i dlatego też część nagród (w tym vouchery na warsztaty od Malachite Meadow i Tomasz Lazar) przeznaczyliśmy na cel charytatywny. Jesteście niesamowici Kochani, zebraliśmy dla Adasia Hejnara (http://serceadasia.pl | Fundacja „Serca dla Maluszka”) łącznie 23.000 PLN. Były ogromne emocje, wzruszenie i radość, to pokazuje jakie WIELKIE SERCA mają fotografowie i jak bardzo można pomóc komuś tak zupełnie przy okazji, dorzucając coś od siebie, co w ostateczności pokrywa brakującą kwotę, aby Adaś miał szansę na normalne życie. Jestem pod ogromny wrażeniem. Dziękuję Wam Najpiękniej.! Orły Górskiego dokończyły to co zaczęliśmy ?

Dodam jeszcze, że dzięki Ewce Ewa Miketa zebraliśmy dla poparzonego Filipka, który ma 4 lata 120 tubek maści, niezbędnych do tego, aby mógł wrócić do zdrowia. ?

 

Oczywiście dziękuję też Centrum MOLO za ciepłe przyjęcie, wspaniałe jedzenie i klimat dzięki któremu mogliśmy zorganizować kolejny raz spotkanie u Was.

Dziękuję DJ Łukasz Ruciński, który poprowadził rewelacyjnie naszą piątkową imprezę.

 

Chciałem jeszcze podziękować, Wy wiecie za co ?

Renata Turlejska, Aleksandra Marczak, Andrzej Słowik, Małgorzata Mordzińska, Ela Barteczko, Joanna Witkowska, Katarzyna Kaczmarczyk, Monika Terajewicz, Olga Gajocha, Żaneta Kostrzewińska, Jagoda Owczarek, Rafał Podstawny, Paweł Heczko, Piotr Margas, Magdalena Margas, Klaudia Wysocka, Przemysław Wróbel, Tomasz Żukowski, Marta Jedlińska, Przemek Chudzik, Karolina Głowacka, Ela Ogonek, Piotr Krupiński, Gabriel Gmurczyk, Luck Sezeck, Piotr Wieczorek, Monika Sałek, Dominika Bała, Sebastian Miketa, Rafał Rudnik, Anita Prochowska, Arkadiusz Klimczak, Marta Gogoc, Paulina Drozda. Chyba powinienem wypisać wszystkich ? Jeśli kogoś pominąłem, wybaczcie ?

 

Na koniec zapraszam Was do obejrzenia krótkiego trailera z VI Zlotu Akademii Fotografii Ślubnej.

Galerię zdjęć udostępnimy Wam już niedługo.

Jeszcze raz WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ za WSPARCIE 🙂

Do zobaczenia na kolejnym zlocie Kochani. ?

 

DZIĘKUJĘ WAM NAJPIĘKNIEJ
PRZEMO.!

#akademiafotografiislubnej #zlotafs #photographerazycie #fotografposezonie #bojakniemytokto #Vzlotafs